222 250 720

Jsme chytré topení. Jsme Jikoterm.

Jikoterm logo

Jikoterm servis kotlů

Jsme topení, voda, plyn
Jsme profesionálové, jsme Jikoterm

+420 222 250 720

historie
firmy

222 250 720

historie
Firma Jikoterm byla založena v roce 1990 panem Liborem Jirákem, který navázal na svou předchozí 20letou praxi v oboru plynárenství a servisu plynových. spotřebičů.

V roce 2012 jsme se transformovali na společnost  Jikoterm, s.r.o., a současně vybudovali nové sídlo s násobně větším a kvalitnějším zázemím (sklady, kanceláře, showroom), čímž se nám podařilo posunout kvalitu nabízené služby na další úroveň. 

Jedná se dodnes o rodinnou firmu, která staví své jméno na maximální kvalitě a odbornosti prováděných montáží a servisu v oboru topení-voda-plyn. Spokojený zákazník je naše základní reklama, jsme Jikoterm.

Od začátku jsme sázeli na dobré a odborně zdatné zaměstnance,

díky kterým je umožněn náš růst. Po celou existenci Jikotermu jsme se k našim zákazníkům chovali slušně, čehož jsou naše reference důkazem. Chápeme, že díky Vám zákazníkům, jsme došli až tam, kde jsme nyní.


vize

Uvědomujeme si, že se doba mění, a tím i Vaše nároky na nás. Naše vize je rozvíjet a prosazovat technologický vývoj v oboru topení-voda-plyn, udržet maximální kvalitu, odbornost a profesionalitu našeho týmu, nabídnout zákazníkovi kompletní službu, od návrhu, přes realizaci až po následný odborný, dokonalý a hlavně ucelený servis plynových zařízení, a to po delší dobu než je jejich životnost.